CDMA500KF1000FE5
DigiKeys varenummer
3579-CDMA500KF1000FE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
3579-CDMA500KF1000FE5CT-ND - Afskåret tape (CT)
3579-CDMA500KF1000FE5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDMA500KF1000FE5
Beskrivelse
RES NTWK 2 RES 500K OHM 2512
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5k, 500k Ohm ±1% 500mW Effekt pr. Element Spændingsdeler 2 Modstandsnetværk arrays ±20ppm/°C
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDMA500KF1000FE5 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal ben
3
Producenter
Vishay Dale
Effekt pr. element
500mW
Serie
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Kredsløbstype
Spændingsdeler
Kvalifikation
AEC-Q200
Modstand (Ohm)
5k, 500k
Applikationer
Automotive AEC-Q200, Spændingsdeler (TCR-matchet)
Tolerance
±1%
Monteringstype
Overflademontering
Antal modstande
2
Leverandørs enhedspakning
2512
Modstands afstemningsforhold
±1%
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,126" B (6,35mm x 3,20mm)
Modstand-Forhold-Drift
±20ppm/°C
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)