ALSR05680R0FE12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 97
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 466
Datablad
På lager: 0
680 Ohms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALSR05680R0FE12
DigiKeys varenummer
ALSR5F-680-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR05680R0FE12
Beskrivelse
RES 680 OHM 5W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALSR05680R0FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)