ALSR0522R00FE12 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 94
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 160
Datablad
På lager: 390
På lager: 0
22 Ohms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALSR0522R00FE12
DigiKeys varenummer
ALSR5F-22-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR0522R00FE12
Beskrivelse
RES 22 OHM 5W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALSR0522R00FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)