ALSR0520R00JE12
DigiKeys varenummer
ALSR5J-20-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR0520R00JE12
Beskrivelse
RES 20 OHM 5W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
20 Ohms ±5% 5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
ALSR0520R00JE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)