ALSR051K500FE12
DigiKeys varenummer
ALSR5F-1.5K-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR051K500FE12
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 5W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
1.5 kOhms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
ALSR051K500FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)