ALSR03820R0JE12
DigiKeys varenummer
ALSR3J-820-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR03820R0JE12
Beskrivelse
RES 820 OHM 3W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
820 Ohms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
ALSR03820R0JE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,500" L (4,57mm x 12,70mm)