ALSR032R000FE12
DigiKeys varenummer
ALSR3F-2.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR032R000FE12
Beskrivelse
RES 2 OHM 3W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
2 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
ALSR032R000FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,500" L (4,57mm x 12,70mm)