ALSR01700R0FE12 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 98
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
700 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALSR01700R0FE12
DigiKeys varenummer
ALSR1F-700-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR01700R0FE12
Beskrivelse
RES 700 OHM 1W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALSR01700R0FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,406" L (2,79mm x 10,31mm)