ALSR0150R00FE12
DigiKeys varenummer
ALSR1F-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR0150R00FE12
Beskrivelse
RES 50 OHM 1W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
ALSR0150R00FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,406" L (2,79mm x 10,31mm)