ALSR01500R0JE12
DigiKeys varenummer
ALSR1J-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR01500R0JE12
Beskrivelse
RES 500 OHM 1W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
500 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
ALSR01500R0JE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,406" L (2,79mm x 10,31mm)