ALSR014R000JE12 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 1.191
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 288
Datablad
4 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALSR014R000JE12
DigiKeys varenummer
ALSR1J-4.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR014R000JE12
Beskrivelse
RES 4 OHM 1W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALSR014R000JE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,406" L (2,79mm x 10,31mm)