ALSR0139R00FE12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 334
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
39 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALSR0139R00FE12
DigiKeys varenummer
ALSR1F-39-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR0139R00FE12
Beskrivelse
RES 39 OHM 1W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALSR0139R00FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,406" L (2,79mm x 10,31mm)