ALSR01330R0JE12
DigiKeys varenummer
ALSR1J-330-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR01330R0JE12
Beskrivelse
RES 330 OHM 1W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ALSR01330R0JE12 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,406" L (2,79mm x 10,31mm)