ALSR011R500FE12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 541
Datablad
På lager: 0
Similar
Ohmite
På lager: 125
1.5 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALSR011R500FE12
DigiKeys varenummer
ALSR1F-1.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALSR011R500FE12
Beskrivelse
RES 1.5 OHM 1W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALSR011R500FE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,406" L (2,79mm x 10,31mm)