02C0500JF
DigiKeys varenummer
541-1209-ND
Producenter
Producentens varenummer
02C0500JF
Beskrivelse
THERMISTOR NTC 50OHM BEAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
NTC-termistorer 50 Kugle
Kategori
Modstand i Ohm @ 25°C
50
Producenter
Vishay Dale
Modstandstolerance
±5%
Serie
Længde - Ledning
1,42" (36,00mm)