PHP00805H2000BST1
DigiKeys varenummer
PHP00805H2000BST1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PHP00805H2000BST1
Beskrivelse
RES SMD 200 OHM 0.1% 5/8W 0805
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 Ohms ±0,1% 0,63W, 5/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PHP00805H2000BST1 Modeller
Funktioner
Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)