PAT0805E1210BST1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale Thin Film
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale Thin Film
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Direkte
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
121 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PAT0805E1210BST1
DigiKeys varenummer
PAT0805E1210BST1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PAT0805E1210BST1
Beskrivelse
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/5W 0805
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PAT0805E1210BST1 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,46mm)