FC0603E1000GTBST1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 4.997
Datablad
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 5.298
Datablad
100 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) RF, Højfrekvent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FC0603E1000GTBST1
DigiKeys varenummer
FC0603E1000GTBST1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FC0603E1000GTBST1
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 2% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
36 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FC0603E1000GTBST1 Modeller
Funktioner
RF, Højfrekvent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,064" L x 0,032" B (1,63mm x 0,81mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)