DFNA1002AT5
DigiKeys varenummer
DFNA-10KATR-ND - Tape & Reel (TR)
DFNA-10KACT-ND - Afskåret tape (CT)
DFNA-10KADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DFNA1002AT5
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8VDFN
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10k Ohm ±0,1% 50mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±25ppm/°C 8-VDFN eksponeret overflade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DFNA1002AT5 Modeller
Kategori
Modstand-Forhold-Drift
±3ppm/°C
Producenter
Vishay Dale Thin Film
Antal ben
8
Serie
Effekt pr. element
50mW
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Isoleret
Monteringstype
Overflademontering
Modstand (Ohm)
10k
Pakke/hus
8-VDFN eksponeret overflade
Tolerance
±0,1%
Leverandørs enhedspakning
8-DFN (4x4)
Antal modstande
4
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Modstands afstemningsforhold
±0,05%
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)