WYO222MCMCB0KR det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 118
KEMET
KEMET
Parametrisk ækvivalent
Vishay Roederstein
Vishay Roederstein
2200 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WYO222MCMCB0KR
DigiKeys varenummer
WYO222MCMCB0KR-ND
Producenter
Producentens varenummer
WYO222MCMCB0KR
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
WYO222MCMCB0KR Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)