SFR25H0005103JR500
DigiKeys varenummer
56-SFR25H0005103JR500TR-ND - Tape & Reel (TR)
56-SFR25H0005103JR500CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SFR25H0005103JR500
Beskrivelse
RES 510K OHM 1/2W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
510 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Sammensætning
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,256" L (2,50mm x 6,50mm)