PTCEL67R251SBE
DigiKeys varenummer
56-PTCEL67R251SBE-ND
Producenter
Producentens varenummer
PTCEL67R251SBE
Beskrivelse
ICL 250 OHM 30% 16.51MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 250 Ohms ±30% 0,650" (16,51mm)
Tolerance
±30%
Diameter
0,650" (16,51mm)
Serie
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
AEC-Q200
R @ 25°C
250 Ohms