PTCEL67R151NBE
DigiKeys varenummer
56-PTCEL67R151NBE-ND
Producenter
Producentens varenummer
PTCEL67R151NBE
Beskrivelse
ICL 150 OHM 30% 16.51MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 150 Ohms ±30% 0,650" (16,51mm)
Tolerance
±30%
Diameter
0,650" (16,51mm)
Serie
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
AEC-Q200
R @ 25°C
150 Ohms