PTCEL17R501TBE
DigiKeys varenummer
56-PTCEL17R501TBE-ND
Producenter
Producentens varenummer
PTCEL17R501TBE
Beskrivelse
ICL 500 OHM 30% 17MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 500 Ohms ±30% 0,670" (17,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PTCEL17R501TBE Modeller
Tolerance
±30%
Diameter
0,670" (17,00mm)
Serie
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
AEC-Q200
R @ 25°C
500 Ohms