PTCEL17R121NBE
DigiKeys varenummer
56-PTCEL17R121NBE-ND
Producenter
Producentens varenummer
PTCEL17R121NBE
Beskrivelse
ICL 120 OHM 30% 17MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 120 Ohms ±30% 0,670" (17,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PTCEL17R121NBE Modeller
Tolerance
±30%
Diameter
0,670" (17,00mm)
Serie
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
AEC-Q200
R @ 25°C
120 Ohms