PTCEL13R121MTE
DigiKeys varenummer
56-PTCEL13R121MTETR-ND - Tape & Reel (TR)
56-PTCEL13R121MTECT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
PTCEL13R121MTE
Beskrivelse
ICL 120 OHM 30% 13.5MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 120 Ohms ±30% 0,531" (13,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PTCEL13R121MTE Modeller
Tolerance
±30%
Diameter
0,531" (13,50mm)
Serie
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
AEC-Q200
R @ 25°C
120 Ohms