PTCEL13R121MBE
DigiKeys varenummer
56-PTCEL13R121MBE-ND
Producenter
Producentens varenummer
PTCEL13R121MBE
Beskrivelse
ICL 120 OHM 30% 13.5MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 120 Ohms ±30% 0,531" (13,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PTCEL13R121MBE Modeller
Tolerance
±30%
Diameter
0,531" (13,50mm)
Serie
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
AEC-Q200
R @ 25°C
120 Ohms