PTCEL13R102SBE
DigiKeys varenummer
56-PTCEL13R102SBE-ND
Producenter
Producentens varenummer
PTCEL13R102SBE
Beskrivelse
ICL 1 KOHM 30% 13.5MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 1 kOhms ±30% 0,531" (13,50mm)
Tolerance
±30%
Producenter
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Diameter
0,531" (13,50mm)
Serie
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Emballage
Bakke
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
R @ 25°C
1 kOhms