PR03000202700JAC00
DigiKeys varenummer
BC270W-3JCT-ND - Afskåret tape (CT)
56-PR03000202700JAC00TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
PR03000202700JAC00
Beskrivelse
RES 270 OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 Ohms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200, flammehæmmende belægning, smeltelig, sikkerhed Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200, flammehæmmende belægning, smeltelig, sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,205" diam. x 0,657" L (5,20mm x 16,70mm)