PR02FS0201809KR500
DigiKeys varenummer
BC3357TR-ND - Tape & Reel (TR)
BC3357CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
PR02FS0201809KR500
Beskrivelse
RES 18 OHM 10% 2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 Ohms ±10% 2W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Metalfilm
Funktioner
Flammesikker, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,154" diam. x 0,394" L (3,90mm x 10,00mm)