PR01000106201JR500
DigiKeys varenummer
56-PR01000106201JR500TR-ND - Tape & Reel (TR)
56-PR01000106201JR500CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
PR01000106201JR500
Beskrivelse
RES 6.2K OHM 5% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.2 kOhms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200, flammehæmmende belægning, smeltelig, sikkerhed Metalfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, flammehæmmende belægning, smeltelig, sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,256" L (2,50mm x 6,50mm)