NTCLE100E3103GT1
DigiKeys varenummer
56-NTCLE100E3103GT1TR-ND - Tape & Reel (TR)
56-NTCLE100E3103GT1CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
NTCLE100E3103GT1
Beskrivelse
THERMISTOR NTC 31OHM 3528K BEAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
NTC-termistorer 10k Kugle
EDA/CAD-modeller
NTCLE100E3103GT1 Modeller
Kategori
B25/85
3528K
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Effekt - Maks.
500 mW
Længde - Ledning
0,59" (15,00mm)
Modstand i Ohm @ 25°C
10k
Modstandstolerance
±2%
B værdi tolerance
±0,5%