NTCLE100E3102HB0
DigiKeys varenummer
BC2394-ND
Producenter
Producentens varenummer
NTCLE100E3102HB0
Beskrivelse
THERMISTOR NTC 1KOHM 3528K BEAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
NTC-termistorer 1k Kugle
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NTCLE100E3102HB0 Modeller
Kategori
B25/85
3528K
Producenter
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
500 mW
Varestatus
Aktiv
Længde - Ledning
0,59" (15,00mm)
Modstand i Ohm @ 25°C
1k
Monteringstype
Hulmontering
Modstandstolerance
±3%
Pakke/hus
Kugle
B værdi tolerance
±0,5%