MKP385168100JC02W0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Billede for MKP385168100JC02W0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKP385168100JC02W0
DigiKeys varenummer
MKP385168100JC02W0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKP385168100JC02W0
Beskrivelse
CAP FILM 680PF 5% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 pF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)