MKP383251200JFM2B0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
5100 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKP383251200JFM2B0
DigiKeys varenummer
MKP383251200JFM2B0-ND
Producenter
Producentens varenummer
MKP383251200JFM2B0
Beskrivelse
CAP FILM 5100PF 5% 2KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,335" B (17,50mm x 8,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
700V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)