MBB02070C2000DC100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
200 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBB02070C2000DC100
DigiKeys varenummer
MBB02070C2000DC100-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MBB02070C2000DC100
Beskrivelse
RES 200 OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Sammensætning
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,256" L (2,50mm x 6,50mm)