MBA02040C5104FCT00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 56
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
5.1 MOhms ±1% 0,4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBA02040C5104FCT00
DigiKeys varenummer
MBA02040C5104FCT00-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MBA02040C5104FCT00
Beskrivelse
RES 5.1M OHM 0.4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" diam. x 0,142" L (1,60mm x 3,60mm)