MBA02040C4873FRP00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
487 kOhms ±1% 0,4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBA02040C4873FRP00
DigiKeys varenummer
BC487KXTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MBA02040C4873FRP00
Beskrivelse
RES 487K OHM 0.4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" diam. x 0,142" L (1,60mm x 3,60mm)