MBA02040C4870FC100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
487 Ohms ±1% 0,4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBA02040C4870FC100
DigiKeys varenummer
MBA02040C4870FC100-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MBA02040C4870FC100
Beskrivelse
RES 487 OHM 0.4W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" diam. x 0,142" L (1,60mm x 3,60mm)