MBA02040C3402FC100
DigiKeys varenummer
56-MBA02040C3402FC100CT-ND - Afskåret tape (CT)
56-MBA02040C3402FC100TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MBA02040C3402FC100
Beskrivelse
RES 34K OHM 0.4W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 kOhms ±1% 0,4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" diam. x 0,142" L (1,60mm x 3,60mm)