MAL215035331E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
330 µF 16 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 4000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL215035331E3
DigiKeys varenummer
MAL215035331E3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MAL215035331E3
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Mfr
Klassificeringer
Emballage
Tape & Box (TB)
Rippel strøm @ lav frekvens
360.8 mA @ 100 Hz
Impedans
117 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Spænding - Nominel
16 V
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)
Levetid @ temp.
4000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C