MAL214866332E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Rubycon
På lager: 558
Opgradering
Rubycon
Panasonic Industry
Chemi-Con
På lager: 484
Chemi-Con
På lager: 431
Nichicon
På lager: 290
På lager: 566
Nichicon
På lager: 211
3300 µF 25 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL214866332E3
DigiKeys varenummer
MAL214866332E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAL214866332E3
Beskrivelse
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
1.42 A @ 100 Hz
Emballage
Bulk
Impedans
45 mOhms
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,063" (27,00mm)
Spænding - Nominel
25 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C