MAL214856152E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Rubycon
Opgradering
Rubycon
Panasonic Industry
På lager: 320
Chemi-Con
Chemi-Con
På lager: 987
Nichicon
På lager: 532
På lager: 876
På lager: 900
På lager: 988
1500 µF 25 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL214856152E3
DigiKeys varenummer
MAL214856152E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAL214856152E3
Beskrivelse
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
850 mA @ 100 Hz
Emballage
Bulk
Impedans
100 mOhms
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Spænding - Nominel
25 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C