MAL214850331E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Opgradering
Rubycon
Opgradering
Rubycon
På lager: 933
På lager: 87
Panasonic Industry
På lager: 114
Chemi-Con
På lager: 405
Chemi-Con
330 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL214850331E3
DigiKeys varenummer
MAL214850331E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAL214850331E3
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
350 mA @ 100 Hz
Emballage
Bulk
Impedans
270 mOhms
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Spænding - Nominel
35 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C