MAL214665222E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 12
Datablad
2200 µF 16 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 5000 timer @ 125°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL214665222E3
DigiKeys varenummer
MAL214665222E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAL214665222E3
Beskrivelse
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Mfr
Klassificeringer
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ lav frekvens
1.4 A @ 100 Hz
Impedans
33 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Spænding - Nominel
16 V
Højde - Monteret (maks.)
1,063" (27,00mm)
Levetid @ temp.
5000 timer @ 125°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C