MAL214636392E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3900 µF 25 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 5000 timer @ 125°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL214636392E3
DigiKeys varenummer
MAL214636392E3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MAL214636392E3
Beskrivelse
CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Mfr
Klassificeringer
Emballage
Tape & Box (TB)
Rippel strøm @ høj frekvens
2.8 A @ 100 kHz
Impedans
25 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Spænding - Nominel
25 V
Højde - Monteret (maks.)
1,063" (27,00mm)
Levetid @ temp.
5000 timer @ 125°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C