MAL214635682E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 471
Datablad
På lager: 482
På lager: 0
På lager: 487
6800 µF 16 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 6000 timer @ 125°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL214635682E3
DigiKeys varenummer
MAL214635682E3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MAL214635682E3
Beskrivelse
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Mfr
Klassificeringer
Emballage
Tape & Box (TB)
Rippel strøm @ høj frekvens
3.1 A @ 100 kHz
Impedans
22 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Spænding - Nominel
16 V
Højde - Monteret (maks.)
1,319" (33,50mm)
Levetid @ temp.
6000 timer @ 125°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C