MAL213639331E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330 µF 100 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 10000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL213639331E3
DigiKeys varenummer
MAL213639331E3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MAL213639331E3
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
800 mA @ 100 Hz
Emballage
Tape & Box (TB)
Impedans
58 mOhms
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,319" (33,50mm)
Spænding - Nominel
100 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
10000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C