MAL210226331E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
KEMET
330 µF 400 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - skrueterminaler 374mOhm @ 100Hz 10000 timer @ 85°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL210226331E3
DigiKeys varenummer
MAL210226331E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAL210226331E3
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 400V SCREW CH
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Mfr
Polarisering
Polar
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ lav frekvens
2.7 A @ 100 Hz
Varestatus
Aktiv
Impedans
245 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,504" (12,80mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Spænding - Nominel
400 V
Højde - Monteret (maks.)
3,413" (86,70mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
374mOhm @ 100Hz
Monteringstype
Levetid @ temp.
10000 timer @ 85°C