MAL201353471E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
470 µF 6.3 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 3000 timer @ 85°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL201353471E3
DigiKeys varenummer
MAL201353471E3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MAL201353471E3
Beskrivelse
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
250 mA @ 100 Hz
Emballage
Tape & Box (TB)
Impedans
640 mOhms
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,323" diam. (8,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
6.3 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 85°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 85°C